20. niedziela  zwykła, rok C, 18 sierpnia 2019 r.

1. Dzisiaj członkowie Grupy Charytatywnej kwestują na działalność dobroczynną w naszej parafii.
    W ubiegłym miesiącu zebrano 1500 PLN. Dziękujemy za ofiarność, która pozwala nam pomagać potrzebującym wsparcia i wypełniać chrześcijański obowiązek troski o ubogich.

2. W tym tygodniu przypada święto św. Bartłomieja, apostoła (24 VIII) oraz wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny, Królowej (22 VIII), św. Bernarda, opata i doktora Kościoła (20 VIII) i św. Piusa X, papieża (21 VIII).

3. W przyszłą niedzielę o godz. 17.30 wypominki za zmarłych.

4. Nadal mamy wolne intencje mszalne. Zachęcam do ofiarowania tej modlitwy za tych, którym winniśmy pamięć przed Bogiem.

5. Wszystkim wyjeżdżającym życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu. Zapewniając o modlitwie za parafian, serdecznie o modlitwę proszę i dziękuję za życzliwość i ofiarność.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz