15. niedziela  zwykła, rok C, 14 lipca 2019 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła kwestujemy na pomoc dla 5 rodzin syryjskich w Aleppo, którymi nasza parafia się opiekuje. Szczegółowe informacje o rodzinach w gablocie.

2. W tym tygodniu liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (16 VII) i św. Bonawentury (15 VII) oraz naszych rodaków – św. Szymona z Lipnicy (18 VII) i bł. Czesława (20 VII).

3. W sierpniu nasza parafia organizuje wypoczynek dla dzieci pod opieką s. Jadwigi i ks. Andrzeja. Polecam to życzliwej pamięci parafian.

4. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środę w godz. 17-18 i w piątek w godz. 10-11. W pilnych sprawach proszę się kontaktować telefonicznie.

5. Zapewniając o modlitwie za parafian, serdecznie o modlitwę proszę, dziękuję za życzliwość, a wszystkim wyjeżdżającym życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz