15. Niedziela zwykła, rok B, 15 lipca 2018 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła przedstawiciele Zespołu Charytatywnego kwestują na działalność dobroczynną w naszej parafii. W ubiegłym miesiącu zebrano na ten cel 1320 PLN. Dziękujemy za wsparcie materialne, dzięki któremu możemy pomagać naszym siostrom i braciom w trudnej sytuacji życiowej.

2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w środę św. Szymona z Lipnicy, a w piątek bł. Czesława – naszych rodaków, którzy dali przykład, jak głosić Ewangelię o Jezusie Chrystusie.

3. Na przełomie lipca i sierpnia organizujemy wypoczynek dla dzieci pod opieką s. Jadwigi
    i ks. Andrzeja. Polecam to życzliwej pamięci parafian.

4. W okresie wakacyjnym kancelaria czynna jest w środę w godz. 17-18 i w piątek w godz. 10-11.
    W pilnych sprawach proszę się zgłaszać do zakrystii po mszy świętej lub kontaktować się telefonicznie.

5. Zapewniając o modlitwie za parafian, serdecznie o modlitwę proszę, dziękuję za życzliwość,
    a wszystkim wyjeżdżającym życzę dobrego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.

ks. Mirosław Kreczmański, proboszcz

ks. Proboszcz: 607 77 53 10